Kaip zodiako ženklai eina NX, kai juos pasiunčia

Kaip zodiako ženklai eina NX, kai juos pasiunčia

Dukters laiškas
Lietuva – geriausia šalis…
Apie klausimus

 

Avinas.
Avinas eina nachuj kaip tikras Avinas – tylėdamas, piktas, tvirtu žingsniu, užtikrintai ištiestais pečiais.

Jautis.
Jautis su siaubu paklaus – „kaip, tai nachuj?“. Ir bėgs visiems skųstis, kad jį pasiuntė. Taip taip, nacuj. Įsivaizduojate, a? Kaip dabar jaustis? Bet galų gale vis tiek nueis, išdidžiai kinkuodamas galvą ir piktai burbėdamas sau po nosimi.

Dvyniai.
Dvyniai nachuj neina. Nu tiesiog neina ir viskas. Jie lieka ir priekaištingu žvilgsniu žiūri į pasiuntusįjį. Galų gale tas kuris pasiuntė, nachuj eina pats.

Vėžys.
Vėžys susinervins ir pasistengs išsiaiškinti, ar tikrai jį pasiuntė būtent nachuj? O jūs įsitikinęs? O gal vis dėlto? Na taip taip taip, suprantu. O gal nereikia? Ir kaip Jautis – galų gale nueina, bet išdidžiai.

Liūtas.
Liūtas eina nachuj. Juk jį pasiuntė? Pasiuntė. Reiškia, reikia atsakingai vykdyti tai, kas pavesta. Kai nueis – būtinai atsiųs ataskaitą apie užduoties įvykdymą.

Mergelė.
Mergelė verks. Tada ji dar paverks. O paskui tiesiog paverks. Tada neužtikrintai pajudės nurodyta kryptimi, pakeliui sustodama paverkti. Nueis negreit, bet tikrai nueis.

Svarstyklės.
Svarstyklės pasiųs nachuj tą, kas jas pasiuntė ir įsistebeilys į jį su susidomėjimu. Jeigu pasiuntusysis pats nenueis, svarstyklės pasistengs jį įkalbėti eiti kartu – juk dviese linksmiau.

Skorpionas.
Skorpionas net nepastebės, kad jį kažkas tai pasiuntė kažkur nachuj. Pas jį visai kiti gyvenimiški interesai ir jūsų mažytės razborkės jo visiškai nedomina.

Šaulys.
Šaulys nachuj eis ilgai ir nuobodžiai, pakeliui vis sustodamas apsižvalgyti ir visko apmastyti. Bet net kai nueis, vis ateis paklausti – gal jau galima grįžti ? Ne? Nu gerai gerai, ką jau paklausti negalima?

Ožiaragis.
Ožiaragiai nachuj eina greitai ir užtikrintai, nesižvalgydami ir negaišdami laiko. Bet paskui – oj, oj, būtinai atkeršys, net neabejokite. Tokie jau tie ožiaragiai.

Vandenis.
Vandenis eina nachuj besidžiaugdamas gyvenimu, pakeliui dainuodamas dainelę ir nesidairydamas. Nachuj tai nachuj, ką jau ten…

Žuvys.
Žuvys paprasčiausiai išeina. Patraukia pečiais, jei juos turi, ir išeina. Pagalvokit – nachuj pasiuntė. Buvo ir blogiau. Juk ne sušaudyti…

Naujesnis įrašas
Senesnis įrašas

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0